Blog (tr) Games

Futbol da çok yozlaştı arkadaş!

Ah Yine Şu Lanet Olası Görevler

Oyunda emek vermekten kasıtım ise günlük görevleri ve oyun içi görevleri tamamlamanız. Oyunda iki farklı görev sistemi bulunuyor. Bunlardan günlük görev her sabah 9 gibi başlayarak 24 saat içerisinde tamamlamanız gerek görevlerden oluşurken ortalama 20 dakika da bir oyun size düzenli olarak görev vermeye devam ediyor. Bunun en güzel yanı görevlerinizi tamamlarken günlük görevleri de tamamlayabiliyor oluşunuz. Bu şekilde oyuncularınızın yeteneklerini geliştirebiliyor; para, bütçe ve tecrübe kazanabiliyorsunuz. Özellikle 50. seviyeden sonra görevler kendini tekrar etmeye başlıyor olsa bile Stanga Games görev portföyünü geliştirmeye ve yeni görevler eklemeye devam ediyor.

Oyunun Türkçe desteğinin olması ve Stanga Games’in bünyesinde Türk geliştiricilerin olması ise oyuna büyük bir artı katıyor. Türk teknik destek ekibiyle birlikte hem Google Play’de hem de e-mail olarak yapılan başvurulara ortalama 2 ile 4 gün içerisinde çözüm üreterek geri dönüş yapabiliyor ki bu benim gibi oyun severler için çölde bir vaha kıymetinde. Oyunun çevrim içi olması ve her geçen gün daha da geliştirilmesi ise ayrı bir tat katıyor. Yaklaşık 6 aylık oyun maceramda 3 defa güncelleme yapılması ise Stanga Games’in oyunu geliştirmeye ne kadar odaklandığı hakkında güzel bir fikir veriyor.

Son Söz

UWF’in mobil futbol menajerlik oyunlarına yeni bir nefes getirdiği apaçık ortada. Maç içi taktik ve oyuncu değişikliğinin olmaması, görsel olarak geliştirilmeye ihtiyaç duyması ve oyuncular arasında transferin olmaması bir yana getirdiği yenilikler ve Türkçe desteği ile kesinlikle denenmesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum. Gelecek günlerde yapılacak güncellemeler ile Stanga Games’in bu sorunlara da çözüm bulacağını umarak sizi oyunla baş başa bırakıyorum.

Turnuvalarda karşılaşmak üzere…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: